З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 09:04

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади!

Щиро і сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Нехай в цей день прокинеться дух українського народу. Свій прапор – свій символ, свій особливий маяк серед безлічі держав. Нехай його двоколірні переливи ніколи не зникнуть. Нехай він гордо майорить в височині, ловлячи тільки попутний вітер великих і райдужних змін.

Бажаю здоров'я сталевого і патріотизму, успіхів у здійсненні добрих справ і щастя, постійної любові та поваги, добробуту та оптимістичного настрою.

Безмежно дякую нашим захисникам і захисницям! Під нашим прапором ви щодня звільняєте окуповані території України. Вірю, що завдяки його силі і вашій мужності, ми обов’язково переможемо цю орду!

Зі святом!

З повагою від імені Горщиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій ТУРОВСЬКИЙ