Олексій Туровський вітає жителів громади з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 12:01

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади, дорогі друзі!

Другий рік поспіль українці будуть відзначати незалежність країни в умовах повномасштабної війни. Щоб відстояти свободу, право жити на своїй рідній землі та самостійно будувати світле майбутнє, Україна платить високу ціну — тисячі життів. Цей день безперечно, особливий для кожного громадянина держави.

В першу чергу хочу сьогодні подякувати тим, хто мужньо боронить нашу землю від орди окупантів. Дякуємо, дорогі захисники, що боронете нашу неньку від страшного ворога! Віримо в перемогу і нашу незалежність! Повертайтесь живими найкращі українці.

Хай кожен герой повернеться додому, наповнений силою духу, невичерпною енергією та незламним переконанням, що Україна понад усе!

Бажаю всім нехай не вичерпується джерело віри, надії та любові до рідної землі, енергії й впевненості у власних силах. Зичу міцного здоров'я та перемоги над ворогом!

Будьмо єдині! Будьмо сильні! Адже Україна у нас одна і ми, її діти, маємо берегти!

З Днем Незалежності України!

Олексій ТУРОВСЬКИЙ,

голова Горщиківської територіальної громади