Олексій Туровський вітає танкістів з професійним святом

Дата: 14.09.2023 08:38

Сьогодні своє професійне свято відзначають воїни-захисники, воїни зі сталевими серцями - сьогодні День танкістів!

Основу Сухопутних військ України становлять механізовані та танкові війська. Під час бойових дій вони захоплюють та утримують зайняті райони, рубежі та позиції, відбивають удари ворога, проривають оборону противника та розгромлюють його війська.

Танкові війська - це в першу чергу люди. Міцні, надійні, відповідальні - вони сміливо йдуть в бій з ворогом, адже розуміють, що позаду їх дім, їх родини, вся наша неосяжна Україна.

Сьогодні хочу від усієї душі привітати всіх танкістів зі святом та побажати їх невичерпної енергії, міцного здоров'я, успіхів на всіх фронтах - на службі та вдома, у бою та в мирний час.

Низький уклін всім, хто поліг в бою за Україну, за кожного з нас. Світла їм пам'ять!

голова Горщиківської територіальної громади

Олксій ТУРОВСЬКИЙ