Дата: 23.09.2023 09:00

Осінь – чарівна, золота пора, яка своєю красою надихає на створення чогось прекрасного. В Горщиківському ліцеї відбулася виставка композицій із природного матеріалу "Осінні фантазії". Метою виставки стали популяризація декоративно-прикладної творчості, розвиток учнівської фантазії, спонукання участі батьків у суспільно-виховному житті ліцею.

Учні дуже старалися, проявили свою фантазію, вміння. Вони представили найрізноманітніші букети з квітів, листочків, кумедні вироби з овочів та фруктів, природного матеріалу. В композиції діти та батьки вклали частинку душі та позитивні емоції.

Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку всім учасникам “Осінніх фантазій”.