Шановні працівники освіти Горщиківської територіальної громади! Мудрі вчителі, викладачі, вихователі, наставники!

Дата: 01.10.2023 08:10

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

В цей святковий день прийміть  щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади
голова Горщиківської сільської ради
Олексій ТУРОВСЬКИЙ