Шановні наші люди похилого віку, ветерани, найстарші представники громади!

Дата: 01.10.2023 08:20

1 жовтня у нашій державі відзначається Міжнародний День громадян похилого віку і День ветерана. Ми засвідчуємо глибоку повагу до вас і можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Сьогодні як ніколи нашої підтримки потребують ветерани війни та праці, наші батьки й матері, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

Досі не має таких ліків, щоб випити, і в залежності від дози, продовжити своє життя на дні, місяці і роки. Але є чудовий вислів стародавніх мудреців: ми не від того перестаємо любити, що старіємо, а від того старіємо, що перестаємо любити.

І поки ми кохаємо близьких нам людей – чоловіків та жінок, любимо наших дітей і онуків, любимо і пам’ятаємо наших батьків, любимо людей, з ким ми живемо і працюємо - будемо жити довго і щасливо.

Бажаємо вам міцного здоров’я, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади
голова Горщиківської сільської ради
Олексій ТУРОВСЬКИЙ