#ТиЯк?: У чому унікальні українці, як оптимізм може стати токсичним та чому нещастя не робить вас особливим. Скотт Кауфман у новому подкасті «Простими словами»

Дата: 02.10.2023 11:10

Американський когнітивіст Скотт Кауфман, Марк Лівін та Софія Терлез обговорили вічні пошуки щастя й ментальне здоровʼя.

Попри війну українці зберігають стійкість і шукають у всьому позитив. Скотт Кауфман пояснив, чому сумувати важливо та як не потонути в негативних емоціях.

Зібрали найцікавіші тези з подкасту — переглядайте їх у каруселі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису   Фото без опису

Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» про здоровʼя під час війни виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Проєкт реалізовано з ініціативи першої леді Олени Зеленської й за підтримки ВООЗ і ГО «Безбар’єрність».