Профілактичні заходи ювенальної поліції пройшли у ліцеї Горщиківської громади

Дата: 07.10.2023 10:28

Коростенські ювенальні поліцейські продовжують цикл уроків безпеки для дітей. Днями профілактичні заходи пройшли у ліцеї Горщиківської громади. З учнями поспілкувався інспектор ювенальної превенції Павло Баранівський.

🚔🚨Правоохоронець розповів дітям про основні правила безпеки у кіберпросторі, зокрема й щодо способів розпізнання шахрайства та уникнення пасток ошуканців. Також нагадав про вимоги Правил дорожнього руху, пожежної безпеки, використання електроприладів.

🚨Також поліцейський та ліцеїсти обговорили питання мінної безпеки та реагування на сигнали повітряної тривоги.

🔈- Про безпеку ми говоримо з дошкільнятами та учнями постійно - на позакласних заняттях та спеціальних заходах, - коментує поліцейський. – Діти спостережливі та допитливі, тому важливо навчити їх правильному реагуванню у разі виявлення невідомих предметів, загоряння чи інших небезпечних ситуаціях.

Коростенське районне управління

#ювенальнапревенціяжитомирщини #поліція