У Горщиківському ліцей відбувся перший етап 14 мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 10.10.2023 12:42

Захід об'єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість геніального митця. Тарас Шевченко став одним із творців української нації . Його спадщина - це "велика книга мудрості, книга любові до України". Слово Шевченка невмируще й потужне, зрозуміле всім.

У першому етапі конкурсу взяли участь учні 5-11 класів. Вони відповідали на питання, складали казки, легенди, твори-описи, створювали синквейни.

Діти змагалися за звання кращих знавців української мови і літератури.