В бібліотеці Горщиківського ліцею організовано виставку, присвячену пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 09:15

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

День пам’яті героїв Крут є важливою датою в історії України, коли молоді патріоти віддали свої життя за незалежність своєї країни.

В бібліотеці Горщиківського ліцею організовано виставку, присвячену цій події, щоб вшанувати пам’ять героїв Крут і популяризувати українську культуру та ідентичність.