ЗНОВУ ПЕРЕМОГА

Дата: 14.02.2024 09:22

Українська мова є однією з найкращих, наймелодійніших мов на землі, хоч її вважають складною та багатогранною. Вона об'єднує людей у велику родину - український народ. Обов'язок кожного - знати, берегти рідну мову.

Свої знання з української мови та літератури показала учениця 8 Б класу Горщиківського ліцею Гаврилюк Діана. Вона виборола Диплом III ступеня в III обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Щиро вітаємо переможницю та її наставницю Вигівську Л.Б. Зичимо нових досягнень. Пишаємося дитиною, яка так гарно знає рідну мову.