У День пам’яті та перемоги над нацизмом у 1939-1945 роках у селі Вигів пройшов концерт і ярмарок на підтримку захисників України

Дата: 09.05.2024 11:26

8 травня за ініціативи Горщиківської сільської ради, гурту "Намисто" Горщиківського будинку культури, за підтримки Вигівського старостату в центрі села Вигів, поблизу пам’ятника славетному Гетьману України Івану Виговському, за участі Вигівської філії та ЗДО "Сонечко", місцевих жителів під час проведення концерту та ярмарки було зібрано 8350 грн на підтримку земляків, захисників України.

Дякуємо всім жителям громади за ваші донати! Ваша участь та допомога є важливим кроком у підтримці наших захисників та вияві пам’яті про тих, хто стояв на варті свободи нашої країни!