З Днем Героїв України вітає жителів громади гурт "Намисто". ВІДЕО

Дата: 23.05.2024 09:47

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Героїв України!

Сьогодні ми схиляємо голову перед мужністю та самовідданістю тих, хто боронив і боронить нашу землю, хто ціною власного життя здобув для нас свободу. Їхні подвиги надихають нас, роблять нас сильнішими, дають нам віру в майбутнє.

В цей святковий день ми хочемо висловити свою безмежну вдячність усім героям, живим і полеглим. Завдяки їм Україна живе, Україна бореться, Україна переможе!

Нехай кожен день буде сповнений миру та єднання, а пам'ять про наших героїв буде вічною!

З повагою та любов'ю

Гурт "Намисто"