Шановні учні, вчителі, батьки Горщиківської територіальної громади!

Дата: 31.05.2024 09:00

Від щирого серця вітаю вас з чудовим святом – Днем останнього дзвоника!

Це свято завжди несе в собі особливу атмосферу радості, хвилювання й очікування. Для випускників воно знаменує завершення шкільного етапу життя, початок нового, дорослого шляху. Для решти школярів – це початок довгоочікуваних канікул.

Хочу висловити щиру вдячність нашим шановним вчителям за їхню невтомну працю, за знання, мудрість та щиру турботу про своїх вихованців. Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення та нових успіхів у Вашій благородній справі.

Дорогі випускники, щиро вітаю вас з закінченням школи! Це важлива віха у вашому житті. Нехай знання, здобуті вами протягом років навчання, стануть надійною опорою у дорослому житті. Бажаю вам впевнено йти до своїх мрій, долати всі перешкоди й досягати нових вершин!

Батькам висловлюю вдячність за підтримку та розуміння, за те, що ви завжди поруч зі своїми дітьми, допомагаєте їм у навчанні й вихованні.

Нехай цей день наповниться для всіх приємними спогадами, щирими посмішками та найкращими побажаннями!

В цей складний час, коли Україна веде боротьбу за свою незалежність, ми віримо, що наша війна закінчиться перемогою. Бажаю всім нам мирного неба над головою, єднання та злагоди.

голова Горщиківської сільської ради
Олексій Туровський