Голова Горщиківської територіальної громади Олексій Туровський вітає з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2024 08:34

Дорогі діти!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей! Це свято, що нагадує про те, що ви – найдорожче, що є в нашому житті.

Сьогодні, коли наша країна переживає складні часи, ви, як ніколи, потребуєте нашої любові, турботи та підтримки. Нехай ваші очі завжди сяють щирою радістю, а сльози висихають лише від щасливого сміху.

Ми віримо, що завдяки вашій стійкості, щирості та вірі в добро наше майбутнє буде світлим і мирним.

Бажаю вам, щоб кожен день був сповнений цікавих відкриттів, веселих пригод та безтурботних мрій. Нехай вас оточують щирі люди, які дарують вам любов та тепло.

Бережіть себе! Нехай мирне небо повернеться на нашу землю, і ви зможете вільно досліджувати світ, творити та жити без страху.

З любов'ю та вірою в майбутнє

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський