Українці згуртувалися, щоб допомогти захистити східний фронт: виготовлення "їжачків"

Дата: 10.06.2024 12:30

У складні часи, коли наша країна бореться за свою свободу, надзвичайно важливо демонструвати єдність та взаємодопомогу. Саме це й сталося в Горщиківській громаді, де спільними зусиллями жителів та аграріїв було терміново виконано замовлення на виготовлення металевих "їжачків" для посилення обороноздатності України на східному напрямку.

"Їжачки" - це протитанкові загородження, які використовуються для зупинки ворожої техніки. Їх виготовлення потребує значних зусиль та ресурсів, тому допомога небайдужих людей є неоціненною.

Особливу подяку хочеться висловити Ракитському Олександру та Ковальчуку Анатолію, які надали необхідні матеріали для виготовлення "їжачків". Також щиро дякуємо представникам аграрного сектору, які не лишилися осторонь і всіляко сприяли цій важливій справі.

Виготовлення "їжачків" взяли на себе працівники Горщиківської сільської ради. Вони злагоджено та самовіддано працювали, розуміючи, що від їхніх дій залежить безпека наших воїнів та мирних жителів.

Це черговий приклад того, як українці, об'єднавшись, можуть творити дива. Разом ми обов'язково переможемо!

Пам'ятайте: допомагаючи ЗСУ, ви наближаєте Перемогу!

Разом до Перемоги!