З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 08:20

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з одним із найважливіших державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року український народ прийняв Основний Закон, який став фундаментом нашої незалежної держави. Цей день символізує прагнення українців до свободи, демократії та верховенства права.

Конституція України гарантує кожному громадянину нашій країні невід'ємні права та свободи, а також чітко визначає напрямки розвитку держави. Її прийняття стало знаковою подією в історії України, адже воно засвідчило  тверду волю нашого народу до самовизначення та побудови демократичного суспільства.

Сьогодні, коли Україна бореться за свою свободу та незалежність, важливо пам'ятати про цінності, які закріплені в Конституції. Єдність, стійкість та прагнення до кращого майбутнього – ось те, що допоможе нам здолати будь-які виклики та збудувати квітучу європейську державу.

В цей святковий день я щиро бажаю всім українцям міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя! Нехай в серцях кожного з нас завжди живе любов до України та прагнення до її розквіту!

Разом до перемоги!

З повагою та від імені Горщиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій Туровський