З Днем української державності!

Дата: 15.07.2024 08:00

З давніх-давен, з часів Київської Русі, український дух прагне до волі. І тисячоліття ведемо ми цю битву за щастя на рідній землі.

Сьогодні, в День Української Державності, ми вшановуємо пам'ять предків, які життя своє за волю поклали, щоб ми жили вільними й щасливими нащадками.

Від князя Володимира до козацької слави, від УНР до сучасної держави, український народ йшов шляхом тернистим та не скорився ніколи й не зламався, й не зламається.

Наш герб - Тризуб - єднає нас в одне ціле, символ сили, мужності і єднання. Він нагадує нам про славне минуле і кличе до нових звершень й перемог.

В цей день ми славимо нашу державу, її народ, що прагне до свободи.Бажаємо Україні миру й процвітання, щоб жити у ній щасливо й без тривоги.

Слава Україні!

Героям слава!

З нагоди Дня Української Державності хочу щиро привітати всіх українців, жителів Горщиківської територіальної громади!

Нехай цей день буде для нас днем єднання та гордості за нашу багату історію, нашу сильну націю та нашу прекрасну країну.

Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, миру та добробуту!

Разом ми творимо історію! Разом боронимо нашу землю від російських окупантів! Разом ми будуємо сильну Україну!

Олексій Туровський,

голова Горщиківської сільської ради