Горщиківська громада допомагає родинам Героїв

Дата: 09.09.2024 14:40

У Горщиківській громаді відбулася важлива подія, яка підкреслює підтримку наших захисників. Громада передала кошти в розмірі 15 000 гривень дружині нашого героя, старшого сержанта Андрія Демчука, який отримав важке поранення під час виконання свого військового обов'язку.

Андрій наразі потребує довготривалого лікування та реабілітації, і цей внесок є важливою частиною підтримки його родини в цей непростий час. Підтримка нашого захисника — це не лише фінансова допомога, але й знак вдячності та поваги до його героїзму.

Не забуваймо про тих, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, захищає нашу країну та кожного з нас. Наша солідарність і підтримка є важливою частиною їхнього одужання і повернення до нормального життя.

Дякуємо всім, хто долучається до допомоги та підтримки наших військових і їхніх родин. Разом ми сильніші, і разом ми будемо стояти до кінця!