Безбар’єрність: Як людям із порушенням слуху та мовлення здійснити виклик на Службу 112

Дата: 18.09.2024 11:21

Міністерство внутрішніх справ України підготувало три важливі відеоінструкції жестовою мовою, які допоможуть людям із порушенням слуху та мовлення швидко та легко взаємодіяти зі структурними підрозділами МВС. У цій публікації розповідаємо про те, як здійснити екстрений виклик на службу 112.

Як людям із порушенням слуху та мовлення здійснити виклик на Службу 112

Люди з порушенням слуху та мовлення, звернувшись на службу 112, можуть отримати невідкладну допомогу у випадку надзвичайної ситуації: коли є загроза здоров’ю, життю, майну, навколишньому природному середовищу, громадському порядку або інші небезпечні події.

Єдиний телефонний номер 112 є безкоштовним і працює абсолютно з усіма екстреними службами:

• службою порятунку (телефонний номер 101);
  • поліцією (телефонний номер 102);
  • швидкою медичною допомогою (телефонний номер 103);
  • аварійною службою газу (телефонний номер 104).

Будь-яку екстрену службу, одразу декілька або навіть усі, можна викликати за допомогою одного єдиного смс на безкоштовний короткий номер 112.