Олексій Туровський вітає з Днем Захисників і Захисниць України, Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці

Дата: 01.10.2024 10:00

Шановні жителі Горщиківської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Захисників та Захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З давніх-давен українці зверталися до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі часи боротьби за волю та незалежність. Козаки вважали Її своєю Небесною Покровителькою, і саме Її захист вони відчували в найтяжчі моменти своїх битв. Козацька слава та сила духу наших предків – це джерело гордості й натхнення для кожного з нас. Вона нагадує нам, що, як і тоді, зараз ми не маємо права відступати. Ми маємо йти вперед до перемоги!

У цей день висловлюю щирі співчуття родинам наших полеглих Героїв, які віддали своє життя за Україну. Їхня відвага назавжди залишиться в наших серцях, і ми ніколи не забудемо їхній подвиг. Нехай вічна пам’ять і слава загиблим героям надихає нас бути гідними їхньої боротьби.

Бажаю кожному міцного здоров’я, добробуту, незламної віри у нашу спільну перемогу! Мирного неба над головою, тепла та затишку в кожній родині.

Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм святим Покровом!

Слава Україні! Слава нашим Героям! Вічна слава полеглим!