Дата: 01.10.2024 12:29

Днями у Горщиківській територіальній громаді відбулася важлива нарада, присвячена підготовці до нового осінньо-зимового періоду. У заході взяли участь народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко, голова громади Олексій Туровський, заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Володимир Сивко, а також керівники місцевих освітніх, медичних, соціальних і культурних закладів.

Нарада щодо підготовки Горщиківської громади до осінньо-зимового періоду

Головною темою наради стала готовність громади до майбутнього опалювального сезону, особливо в умовах постійних ворожих атак на об'єкти критичної інфраструктури. Як зазначив Арсеній Пушкаренко:

"Україна наближається до нового опалювального сезону. У зв'язку з постійними обстрілами критично важливих об'єктів ми маємо відповідально підготуватися до можливих відключень електрики та заздалегідь вжити всіх необхідних заходів для забезпечення життєдіяльності громад".

Учасники наради детально обговорили ключові аспекти підготовки громади: забезпечення генераторами, паливом, та готовність до розгортання Пунктів незламності. Особливу увагу приділили стану готовності закладів охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери до зими. Керівники відповідних установ звітували про виконані заходи щодо забезпечення об'єктів обладнанням для безперебійного живлення та необхідними запасами ресурсів.

Нарада щодо підготовки Горщиківської громади до осінньо-зимового періоду

Олексій Туровський, голова Горщиківської громади, наголосив на важливості консолідації зусиль усіх учасників для забезпечення стабільного функціонування громади:

"Ми добре розуміємо, що нас чекає складний осінньо-зимовий період, особливо враховуючи виклики, з якими доводиться стикатися через війну. Але наша громада завжди демонструвала високу згуртованість та здатність діяти швидко і рішуче. Завдяки співпраці з народними депутатами, місцевими органами влади та всіма небайдужими мешканцями ми зможемо підготуватися до зимових місяців. Кожен крок, кожен наш захід спрямовані на те, щоб забезпечити стабільність роботи установ та організацій громади навіть у найскладніших умовах".

Крім того, під час наради народні депутати передали громаді інтегровану систему зберігання та передачі енергії, яку планується встановити в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Ця система стала можливою завдяки співпраці благодійних організацій Direct Relief (США) та «Благодійного фонду Євгена Пивоварова», а також за координації Міністерства цифрової трансформації України.

Нарада щодо підготовки Горщиківської громади до осінньо-зимового періоду

Тетяна Грищенко підкреслила важливість забезпечення громад необхідним обладнанням:

"Дякуючи нашим міжнародним партнерам, громади можуть отримати сучасні технологічні рішення для безперебійного живлення. Це забезпечить безперервну роботу закладів охорони здоров'я, соціальної сфери та ЦНАПів, що надзвичайно важливо для надання якісних послуг в умовах можливих перебоїв з електропостачанням".

У результаті наради було узгоджено подальший план дій щодо підготовки до опалювального сезону та забезпечення безперебійного функціонування ключових об'єктів громади.