Горшиківський ліцей зібрав понад 10 тисяч гривень на підтримку ЗСУ під час благодійного ярмарку!

Дата: 02.10.2024 16:16

До Дня Захисників та Захисниць України у Горшиківському ліцеї відбувся грандіозний благодійний ярмарок, метою якого була підтримка наших героїв на передовій. Учні кожного класу приготували різноманітні смаколики та випічку, вклавши душу в кожен виріб. Вони змагалися не тільки в оригінальності страв, але й у зборі максимальної суми для допомоги ЗСУ.

Завдяки активності дітей, вчителів і батьків вдалося зібрати 10 115 грн. Ці кошти підуть на закупівлю автомобіля для українських захисників, які боронять нашу землю від ворога.

Дякуємо кожному, хто взяв участь у цьому заході! Ваш внесок наближає нашу Перемогу! Об'єднуємо зусилля заради спільної мети — мирного майбутнього України!

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦