Дата: від до Скинути

#ПрозорістьТаПідзвітність: Житомирську ОВА підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів

Житомирську обласну військову (державну) адміністрацію підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів. Цей крок є частиною стратегії боротьби з корупцією в Україні та впровадження політики прозорості і доброчесності в діяльності державних інституцій, передбаченої Законом України „Про запобігання корупції” та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки.

15:49 19.02.2024

Вартість «пакунку малюка» збільшилася на 1 тисячу гривень

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі-бокса) задля підтримки та забезпечення належного догляду за немовлям. Такий пакунок видається в пологовому відділенні.

15:47 19.02.2024

Оголошено прийом заявок на національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».

15:46 19.02.2024

#ТиЯк: Бачу, що близька людина переживає стрес. Як я можу зарадити?

Розпочніть зі спокійної розмови: запитайте, що людина відчуває, що її тривожить. Скажіть, що реакції на стрес бувають різні й усі вони нормальні. Запропонуйте прості техніки самодопомоги: вправи для самозаспокоєння, наприклад на повільне дихання або ж на зменшення напруги в тілі.

14:03 19.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група провела аналіз 21-ої публічної закупівлі суб’єктами господарювання

Робочою групою «Прозорість та підзвітність», утвореною при Житомирській обласній військовій адміністрації, на черговому засіданні розглянуті публічні закупівлі, вартістю більше 5 млн грн, оголошені замовниками у Житомирській області.

10:08 13.02.2024

#СтопШахрай: Захистити свою платіжну картку

В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.

10:04 13.02.2024