16 липня 1990 року: Історичний крок до Незалежності

16 липня 1990 року стало поворотним моментом в історії України, коли Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет. Цей знаковий документ став фундаментом для здобуття омріяної Незалежності, проклавши шлях до демократичного майбутнього.

10:18 16.07.2024

СКАЗ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Сказ або водобоязнь — особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини як свійські, так і дикі.

11:48 15.07.2024

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді «СИЛЬНІ ДУХОМ IN-UA»

У рамках Всеукраїнського культурного проєкту “СИЛЬНІ ДУХОМ IN-UA”, присвяченого сучасним історіям успіху та подолання труднощів українцями з інвалідністю та постраждалими від війни, з 5 липня до 15 серпня 2024 року проводиться літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді віком до 19 років.

14:45 12.07.2024

#ПрозороТаПідзвітно: Уряд на час воєнного стану дозволив не публікувати інформацію про закупівлі на потреби оборони, а також не оголошувати розташування підприємств-постачальників

Уряд України вніс зміни до правил проведення публічних закупівель. Про це повідомляє Міністерство економіки України. Зміни спрямовані на підвищення безпеки учасників торгів, зменшення можливостей для зловживань з боку замовників та розширення переліку підстав для закупівель без проведення відкритих торгів. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 05 липня 2024 року.

13:18 10.07.2024

Ти як?: Постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і на ментальне здоров’я. ІНФОГРАФІКА

Ми в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.

12:22 08.07.2024

Як критично важливим підприємствам забронювати своїх працівників? Алгоритм дій

На час воєнного стану для забезпечення безперебійної роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, а також критично важливих підприємств Уряд запровадив систему бронювання. Вона дозволяє ключовим працівникам отримати бронювання.

10:38 05.07.2024

Ти як: Як говорити з дітьми різного віку про війну

Діти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.

14:23 04.07.2024

Правовий дайджест реформ щодо захисту ВПО та осіб, постраждалих від збройної агресії, за період квітень – червень 2024 року

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від збройної агресії, за період квітень – червень 2024 року.

12:37 04.07.2024