Охорона здоров’я

Пам’ятка щодо профілактичних заходів з попередження захворювання на вірусний гепатит А

З метою профілактики захворювання на гепатит А Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області нагадує, яких заходів слід вживати для попередження захворювання на вірусний гепатит А.

13:24 08.11.2023

Як допомогти рідним, які пережили інсульт?

Інсульт – це порушення кровообігу внаслідок перекриття судини тромбом або її розриву, що може призвести до пошкодження певної ділянки мозку. Наслідки цього можуть бути дуже різними, залежно від того, які ділянки мозку були уражені та наскільки сильно.

11:52 06.11.2023

#МОЗ: Як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена. Для її проведення і, відповідно, встановлення групи інвалідності пацієнт повинен отримати направлення від медзакладу після проходження діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів.

11:08 03.11.2023