Протидія торгівлі людьми

5 правил безпеки під час порятунку від війни. ВІДЕО

Ролик створено Проєктом спільно з Міжнародною організацією з міграції з метою належного інформування населення, як не стати жертвами торгівлі людьми та не потрапити у трудове або сексуальне рабство, та на яких умовах треба погоджуватись на працевлаштування, вимушений переїзд, пошук житла.

10:17 26.07.2024

Ознаки торгівлі людьми. ВІДЕО

Дізнайтеся про небезпеку та попереджувальні ознаки торгівлі людьми. Ми розповідаємо про тактики обману, до яких вдаються торговці людьми, та пропонуємо дієві кроки, щоб захистити себе та своїх близьких від цього злочину.

10:11 24.07.2024

ЩО ТАКЕ ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ. ВІДЕО

Примусова праця і торгівля людьми є грубим порушенням прав людини і прав працівника та є антитезою гідної праці. Свобода від примусової праці – одне з основних трудових прав, яке інспектори праці заохочують та захищають.

10:04 23.07.2024