"Велике будівництво" на Житомирщині

Велике будівництво на Житомирщині: у 2021 році в області реалізовується 43 об’єкти дорожньої інфраструктури. ВІДЕО

Цьогоріч у рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовується 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

13:59 24.12.2021

Велике будівництво на Житомирщині: завдяки програмі Президента здійснено капітальний ремонт внутрішніх приміщень басейну ЖДЮСШ «Авангард». ФОТО

У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проведено капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

09:25 24.12.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт ділянок автодороги місцевого значення С061031

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється капітальний ремонт автодороги місцевого значення С061031 ((М-06) – Кременець – Біла Церква) – Софіївка – Панасівка- Филинці – (Шепетівка-Бердичів) км 5+200 – км 8+800.

16:14 22.12.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на автомобільних дорогах області встановлено 27 амортизаційних пристроїв

У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році  та Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року у Житомирській області встановлено 27 амортизаційних пристроїв – «демпферних систем».

09:05 22.12.2021

Упродовж 2020-2021 років побудовано та оновлено понад 10 тис. км доріг, 560 мостів, майже 400 шкіл та дитсадків, — Прем’єр-міністр

Наступного року в Україні заплановано реалізацію амбітних проектів, серед яких початок будівництва концесійного автобану Краковець — Броди — Рівне. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 17 грудня.

16:07 20.12.2021

Велике будівництво на Житомирщині: у 2021 році в області відновлено низку об’єктів соціальної інфраструктури

У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області здійснюється будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, серед яких 3 медичні заклади, 3 заклади спорту, 2 дитячих садочка, 1 заклад культури, 1 школа, 1 ЦНАП.

11:40 17.12.2021

Олексій Чернишов: Верховна Рада підтримала законопроєкти, що забезпечують фіскальні стимули для індустріальних парків

Верховна Рада України прийняла у першому читанні два законопроєкти №5688 та №5689, які передбачають низку фіскальних стимулів для інвесторів в індустріальні парки (ІП). Зокрема, йдеться про звільнення від податку на прибуток резидентів ІП на 10 років за умови його реінвестування у розвиток інвестиційного проєкту. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

11:21 17.12.2021

Іван Лукеря: У наступні роки індустріальні парки мають стати «інвестиційною гаванню» для бізнесу

Одним з інструментів для залучення інвестицій у громади у наступні роки в Україні стане розвиток мережі індустріальних парків. Такі майданчики стануть «інвестиційною гаванню» для бізнесу з невисоким «порогом входу» для розгортання виробництва. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час Другого щорічного форуму UkraineInvest «MAKE in UA». У заході взяли участь представники Уряду, міжнародних організацій, бізнесу, інвестори, українські та міжнародні експерти.

16:10 15.12.2021

Велике будівництво на Житомирщині: одразу на двох об’єктах області триває обладнання комплексу «зважування в русі»

Задля збереження цілісності дорожнього покриття Службою автомобільних доріг у Житомирській області влаштовуються елементи моніторингу за станом доріг та умовами руху WIM. Наразі триває вживлення датчиків моніторингу руху транспорту.

09:11 13.12.2021

Велике будівництво на Житомирщині: в шести модернізованих приймальних відділеннях у лікарнях області встановлено нові КТ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області активно розбудовується мережа закладів охорони здоров’я – будівництво амбулаторій, реконструкція лікарень та модернізація приймальних відділень.

13:50 10.12.2021