Вітання до Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

08:00 01.11.2020

Привітання з Днем захисника України, українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня ми вітаємо не лише сучасних воїнів і героїв, а також згадуємо козаків - мужніх захисників, які споконвіку стояли на сторожі української державності.  День козацтва встановлений в Україні за указом Президента від 1999 року і приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається православною церквою щорічно 14 жовтня. Діву Марію вважали заступницею українських козаків, а на Покрову запорізькі воїни завжди обирали своїх старшин.

16:47 13.10.2020

Вітаємо з Днем юриста!

Вітаємо всіх юристів України та Горщиківської громади, людей, які відмінно розбираються і неухильно дотримуються законів, людей, що присятили себе пошуку справедливості, з професійним святом!

08:00 08.10.2020