Дата: від до Скинути

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 30.03.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

12:31 30.03.2021

УВАГА! З 1 квітня настає «сезон тиші» у лісах!

Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляє, що з 1 квітня по 15 червня 2021 року в лісах та парках, на об’єктах благоустрою у зв’язку з сезоном тиші заборонені будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та занепокоєння диких тварин та птахів.

15:38 29.03.2021

Весняна толока дружної вулиці Дружби в Горщиківській територіальній громаді

Кожному з нас приємно пройтись весняними вуличками рідного села. Коли пробивається перша зелена травичка, на деревах з’являються перші несміливі листочки, співають пташки, радіючи теплу, повертаються додому птахи, що мандрували світом взимку. А ще коли на узбіччях немає сміття, скрізь затишно, чисто і все це зроблено своїми руками.

09:00 28.03.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 27.03.2021 р.

09:16 27.03.2021

Президент затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Криму

Президент України Володимир Зеленський видав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

08:59 26.03.2021

Першого квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів, – Держрибагентство

Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що з метою забезпечення охорони та створення сприятливих умов для природного відтворення біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 01.04.2021 року Наказом від 23.03.2021 р. № 9-у (копія додається) встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирськох області.

08:58 26.03.2021

За спалювання сухої трави та листя законом передбачений шраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в’язниці!

Переважна кількість займань в природних екосистемах трапляється через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників і з потеплінням почали наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою та сміття. Вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на людські поселення, об’єкти інфраструктури та завдає матеріальних збитків.

14:51 25.03.2021