Дата: від до Скинути

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 20.04.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

12:53 20.04.2021

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

11:15 19.04.2021

Освітяни, які залучені до проведення ЗНО, зможуть щепитись від COVID-19 у першу чергу

Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, яка надійшла до України 25 березня 2021 року.

13:43 15.04.2021

Голова Горщиківської сільської ради взяв участь в нараді Коростенської РДА

14 квітня, під головуванням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, за участі його першого заступника Сергія Кириченка, голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, її заступниці Олени Харченко відбулась нарада з головами та представниками міських, селищних та сільських територіальних громад Коростенського району.

11:10 15.04.2021

Глава держави підписав закони, що посилюють відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки» № 1366-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року з ініціативи Кабінету Міністрів.

11:09 15.04.2021

Олена Зеленська ініціювала створення Ради безбар’єрності

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у робочому обговоренні фінального варіанту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, який буде винесено на розгляд Уряду 14 квітня. Під час заходу, що відбувся в Кабінеті Міністрів, Олена Зеленська запропонувала створити Раду безбар’єрності.

10:31 14.04.2021