Дата: від до Скинути

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 06.03.2021

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, в Коростенському районі зокрема та Житомирській області загалом зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

15:25 06.03.2021

Попри посилення карантинних обмежень у деяких областях України вакцинація проти COVID-19 не припиняється

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що попри посилення карантинних обмежень у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 в країні триває вакцинація від коронавірусної хвороби.

07:54 06.03.2021

Увага! Працює телефонна «гаряча лінія» з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та організації надання в період карантину всебічної допомоги вразливим верствам населення, зокрема громадянам похилого віку, одиноким непрацездатним громадянам і особам з інвалідністю в Коростенській районній державної адміністрації функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» для звернень громадян до спеціаліста відділу питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

12:05 05.03.2021

МОЗ забезпечить доплати до зарплат працівникам лабораторних підрозділів та виділить додаткові кошти на оплату медичних послуг щодо вакцинації

МОЗ України ініціював проєкт розпорядження «Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних з вакцинацією населення і запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками», який ухвалив Кабмін на засіданні 03 березня 2021 року.

14:24 04.03.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 04.03.2021

12:10 04.03.2021

Запрошуємо до участі в круглому столі «Open data в кожну громаду»

Щороку на початку березня весь світ відзначає Міжнародний день відкритих даних. Його мета — заохотити відкриття та використання суспільно важливих наборів даних для комфорту і безпеки людей, для посилення прозорості, підзвітності та підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, для створення нових корисних продуктів і цікавих стартапів, зростання інвестиційної привабливості громад, збільшення бюджетних надходжень тощо.

11:27 02.03.2021

Цифрова трансформація громад: як це відбувається в Україні. ВІДЕО

Особливостям та перевагам електронного врядування для місцевої влади була присвячена панельна дискусія в прес-центрі Українського кризового медіа-центру.  В її роботі взяли участь Катерина Борисенко, керівниця департаменту досліджень та розробки ГО Social Boost, партнера Програми USAID DOBRE; Максим Хоружевський, головний спеціаліст відділу цифрової трансформації Софіївської громади Дніпропетровської області. В режимі онлайн до розмови з Естонії підключились Кирило Крабу, голова правління KrabuGrupp (Таллінн) та Аннемарії Хунт, аналітикиня ІТ-служби міської канцелярії (Пярну).

11:15 02.03.2021

На Житомирщині з 3 березня діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Рішення Державної комісії з ТЕБ та НС

З 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 р. на території Житомирської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 01 березня.

14:28 01.03.2021