Дата: від до Скинути

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО РОЗПОВІВ ЖУРНАЛІСТАМ «СОЮЗ-TV» ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ ВІДНОВЛЕННЯ ЖИТОМИРЩИНИ. ВІДЕО

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

11:24 27.11.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Відбудова інфраструктурних об’єктів на Житомирщині під контролем робочої групи

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.

11:47 24.11.2023

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Під час президентських виборів 2004-го року здійнялися акції протесту. За попередніми результатами другого туру, оголошеними 21 листопада Центральною виборчою комісією, перемогу в президентських перегонах здобув Віктор Янукович. Масові та брутальні фальсифікації під час голосування та підрахунку голосів збурили українське суспільство.

08:15 21.11.2023

Віталій Бунечко: Про відбудову інфраструктурних об’єктів на Житомирщині. ВІДЕО

В етері інформаційного міжрегіонального проєкту “Суспільне. Спротив” провели обговорення щодо поточних результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, у рамках якого Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

12:16 17.11.2023

Українці, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову підтримку

Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.

12:46 13.11.2023