НАФТОГАЗ ІНФОРМУЄ

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

11:46 13.10.2023

Куди звертатися, якщо ви або ваші близькі та знайомі стали жертвами торгівлі людьми

Торгівля людьми — темна сторона нашого світу. Цей злочин може адаптуватися до потреб «ринку», законів, економічної та соціальної ситуації в країні. Він може набувати різних форм, від примусової праці до сексуального чи домашнього рабства.

13:02 12.10.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ! ЗА ФОТО- ТА ВІДЕОЗЙОМКУ ВІЙСЬКОВИХ ОБ’ЄКТІВ Й ОБ’ЄКТІВ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В УКРАЇНІ ВСТАНОВЛЕНО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

З початком введення в Україні воєнного стану Верховною Радою України ухвалено Закон від 24.03.2022 № 2160-ІХ «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України (щодо забезпечення протидії несанкціонованому розповсюдженню інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану). Закон опубліковано 30 березня 2022 року в газеті Голос України.

13:21 11.10.2023

Які пільги на оплату комунальних послуг має вдова загиблого Захисника України?

Пільги, що надаються вдові загиблого Захисника України, визначено статтею 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Однією з пільг є 50-відсоткова знижка на оплату комунальних послуг.

09:52 11.10.2023

Не «40 уколів у живіт»: як і коли вакцинуватися від сказу? – пояснює МОЗ

Сказ – вірусне захворювання, яке має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних хвороб людини. Вірус сказу вражає центральну нервову систему і після появи симптомів стає невиліковним – 100% хворих людей помирають.

09:49 11.10.2023

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ? – РОЗ’ЯСНЮЄ МІНСОЦПОЛІТИКИ. ІНФОГРАФІКА

Перед початком опалювального сезону  Міністерство соціальної політики України нагадує, що людям, дохід яких не дозволяє самостійно платити за житлово-комунальні послуги, держава може надати допомогу у вигляді житлової субсидії.

16:14 10.10.2023

Пам’ятка щодо виявлення осіб, які можуть прибути в регіон для проведення диверсійно розвідувальної та терористичної діяльності в інтересах іноземних спецслужб та пов’язаних з ними протиправних організацій

Міністерство оборони України звертає увагу жителів області щодо характерних ознак підозрілих осіб, які можуть прибути в регіон для вчинення диверсій та терактів:

16:11 10.10.2023

«Ти як?» – сьогодні День ментального здоров’я

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного.

12:45 10.10.2023

Профілактичні заходи ювенальної поліції пройшли у ліцеї Горщиківської громади

Коростенські ювенальні поліцейські продовжують цикл уроків безпеки для дітей. Днями профілактичні заходи пройшли у ліцеї Горщиківської громади. З учнями поспілкувався інспектор ювенальної превенції Павло Баранівський.

10:28 07.10.2023