Чи можна вакцинувати дитину, в якої прорізаються зуби?

Зуби в немовлят починають прорізуватися на першому році життя, зазвичай приблизно між 4 та 7 місяцями. У дуже рідкісних випадках діти навіть народжуються з першими зубами, а в декого вони з’являються набагато пізніше.

13:23 23.10.2023

В Житомирській обласній військовій адміністрації провели нараду щодо створення робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації провело спільну нараду з представниками правоохоронних органів щодо реалізації на теренах області антикорупційної кампанії “Прозорість та підзвітність”.

15:10 20.10.2023

Куди ВПО звертатися для пошуку роботи

Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці, – роз’яснюємо нижче.

10:41 20.10.2023

Стартував конкурс відбору громад для створення проєктів місцевого відновлення!

За підтримки уряду Великої Британії (UK Aid) ми оголошуємо конкурс для відбору українських громад, аби підтримати їх у розробці планів відновлення в межах спільного проєкту «Раннє відновлення України».

13:48 19.10.2023