Дата: від до Скинути

Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 11 травня щодо ситуації з коронавірусом в області. ВІДЕО

Сьогодні, 11 травня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.

12:33 11.05.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 28 355 осіб

Станом на 11 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 28 355 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 492 (перша доза) та 2 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 340, вакциною ASTRAZENECA — 6 230), з яких 54 – за минулу добу 10 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

11:02 11.05.2021

У пам'ять про героїзм та патріотизм наших предків

9 травня голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський спільно із заступником голови громади Миколою Литвинчуком, старостою Володимиром Вигівським, жителями Горщиківської громади вшанували пам’ять полеглих під час Другої світової війни.

12:46 10.05.2021

Працівники бібліотек с. Вигів та с. Давидки вшановують пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Друга світова війна – це велика трагедія, в горнилі якої загинули десятки мільйонів людей. Про неї розказано, відзнято чимало документальних та художніх фільмів, а ще більше написано.

14:02 09.05.2021

Визначено переможців конкурсу «МОЯ МАМА»

Сьогодні ми живемо в час не спокою та буремних подій, але є речі, про які ми не маємо права забувати навіть під час найбільших розчарувань та тривог. Серед таких речей є добре, тепле і заспокійливе слово своїй матері.

15:58 07.05.2021

Вакцинація від COVID-19: МОЗ закликає використовувати лише достовірну інформацію. ІНФОГРАФІКА

Вакцинація – це один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 60% населення імунізувалися.

15:51 07.05.2021