З 24 лютого 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин

Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.

08:48 22.02.2021

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. В цей день хочеться згадати ту щиру відвагу, силу духу та стійкість усіх тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності. Це люди різного віку та статі, яким було небайдуже майбутнє держави. Вони приходили на Майдан свідомо, відстоюючи права і свободи кожної людини.

09:00 20.02.2021

Місцева ідентичність - посібник для громад і не тільки

У посібнику Інституту громадянського суспільства: "Місцева ідентичність. Для територіальних громад і не тільки" проаналізовано різні теоретичні аспекти територіальної ідентичності, її важливість для розвитку та збереження громади як первинної одиниці місцевого самоврядування, зроблено спробу показати загрози від розмивання місцевої ідентичності чи навпаки її надмірного виокремлення серед інших ідентичностей. У виданні приведено різні інструменти впливу на ідентичність, а також способи її формування на основі українського досвіду (ЗАВАНТАЖИТИ 34,6 МБ).

13:17 17.02.2021

25 лютого - круглий стіл «Нова редакція Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» через призму Європейської хартії місцевого самоврядування»

25 лютого о 13:00 відбудеться круглий стіл «Нова редакція Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» через призму Європейської хартії місцевого самоврядування».

11:53 17.02.2021

Увага! Рятувальники Житомирщини нагадують правила безпечного користування пічним опаленням та електричними обігрівачами!

Кожна друга пожежа у період інтенсивної експлуатації приладів опалення спричинена саме порушенням вимог щодо безпечного використання та влаштування печей і плит на твердому паливі, а також різноманітних електрообігрівачів. Нерідко на таких пожежах гинуть чи отруюються продуктами горіння люди, звісно, вигорають і помешкання. А залишитися серед зими без даху над головою – це морально складна і фінансово непідйомна для звичайної родини ситуація. Отже:

08:50 17.02.2021

Увага! Як уникнути переохолодження організму та обмороження частин тіла!

За прогнозами Житомирського Гідрометцентру, у найближчі дні на території області спостерігатиметься холодна морозна погода, яка може стати причиною переохолодження організму та обмороження частин тіла людини. Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг.

08:47 17.02.2021

Укладання договорів оренди землі: питання і відповіді. ВІДЕО

В Україні триває земельна реформа. Землевласники задають безліч запитань щодо укладення договорів оренди землі. Фахівці правового клубу PRAVOKATOR створили відео присвячене темі укладання договорів оренди землі. Це відео є частиною циклу консультацій, у яких система безоплатної правової допомоги роз'яснює основні питання у сфері земельних правовідносин.

08:42 17.02.2021