Дата: від до Скинути

Європейський Парламент визнав децентралізацію однією з найуспішніших реформ в Україні

11 лютого Європейський Парламент більшістю голосів схвалив Доповідь щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС. У документі йдеться про досягнутий прогрес у сфері реформ та виконанні Угоди, а також надаються рекомендації щодо подальших напрямів співпраці.

10:20 15.02.2021

Горщиківська сільська рада висловлює щиру вдячність за допомогу у прибиранні снігу

Цьогорічна зима не лише радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку, але й засмучує тяжкими погодними умовами. Хуртовина завалила нас снігом й перевірила на міцність не лише людей, а й техніку.

10:00 11.02.2021

Шановні жителі Горщиківської сільської ради!

В зв’язку зі складними погодними умовами на території сіл Горщиківської сільської ради проводяться роботи з очистки снігу, прочищена головна вулиця с. Горщик. На жаль, роботу ускладнює нестача снігоочисної техніки та людей. Враховуючи вищесказане, просимо щирі вибачення перед жителями громади та запевняємо, що роботи будуть продовжені в максимально посиленому режимі.

10:07 10.02.2021

До уваги представників бізнесу, працівників місцевих органів влади, до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу! 10 лютого стартують Всеукраїнські вебінари

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з метою обговорення найактуальніших питань, зокрема на податкову та митну тематику, а також про дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади.

16:26 09.02.2021

Шановні жителі Горщиківської сільської ради!

У зв'язку з переміщенням циклону, що несе арктичне повітря зі значними снігопадами, ускладено рух автошляхами Житомирської області. Просимо бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи у дорогу.

08:42 09.02.2021

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей

Сьогодні в Горщиківській сільській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Горщиківської сільської ради. Участь в конкурсі взяли три учасниці: Андріївська Наталія Сергіївна, Власюк Катерина Василівна, Лопко Олена Сергіївна.

15:07 08.02.2021

18 лютого - круглий стіл «Староста в громаді: статус, мета та завдання»

Парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл «Староста в громаді: статус, мета та завдання».

13:00 08.02.2021

Як органу управління освітою спланувати закупівельну діяльність - тема вебінару 10 лютого

10 лютого 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему: “Планування закупівельної діяльності органу управління освітою”.

12:59 08.02.2021