Дата: від до Скинути

Визначено переможців он-лайн конкурсу «Посмішка дитини – Щаслива родина – Єдина Україна» (оновлено)

Нагадуємо, що на офіційній сторінці Горщиківської ОТГ проходив он лайн-конкурс дитячих малюнків до Дня захисту дітей «Посмішка дитини – Щаслива родина – Єдина Україна» серед дітей громади.

08:50 01.06.2020

Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

08:30 01.06.2020

Голова Горщиківської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шишковський провів виїздну робочу нараду

28 травня спільно зі Вигівським та Давидківським старостами Миколою Мошковським та Володимиром Вигівським очільник громади побували спочатку в Горщиківському ліцеї, де на даний час проводяться ремонтні роботи з облаштування вбиралень для учнів та вчителів. Також було оглянуто роботи зі збору шкільних меблів.

10:46 29.05.2020

З 1 червня в Коростенському районі відновлюється рух приміського громадського транспорту

Шановні жителі Горщиківської громади! Сьогодні на офіційному сайті Коростенської районної державної адміністраціії розмістили інформацію про повноцінне відновлення з 1 червня приміського громадського транспорту на території Коростенського району за графіком, що працював до карантину. Знайти необхідний вам рейс можна за посиланням на електронне табло автостанції "Коростень".

10:22 29.05.2020

Внесено зміни до Порядку надання субвенції громадам на їх розвиток

27 травня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», проект якої був розроблений Міністерством розвитку громад та територій України.

11:37 28.05.2020

Конкурс «Мій родовід — моє коріння»

З давніх-давен існувала традиція: кожен українець повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. І чим більше прародичів ти пам’ятаєш, тим більше у тебе янголів-охоронців.

11:01 28.05.2020

Про ремонтні роботи вуличного освітлення на території Горщиківської громади

Повідомляємо жителів Горщиківської громади, що сьогодні в селах Боровиця, Березівка, Давидки та Вигів проводились заплановані ремонтні роботи вуличного освітлення, а саме відбулась заміна ліхтарів, заміна відпрацьованих лампочок.

20:48 27.05.2020