Дата: від до Скинути

Прем'єр-міністр: З 22 травня запрацює громадський транспорт, а з 25-го – дитячі садки

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом'якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.

10:16 19.05.2020

18 травня День боротьби за права кримськотатарського народу та День вшанування пам’яті жертв депортації з Криму (1944)

Сьогодні ми відзначаємо роковини від початку депортації кримських татар з Криму. Депортації зазнали понад 200 тисяч кримських татар, більша частина яких загинула в дорозі чи на місцях вигнання. Крім татар, з Криму депортували представників інших народів: у 1941 році – німців, у 1944 році – вірмен, болгар і греків.

08:15 18.05.2020

17 травня Україна вшановуватиме пам’ять жертв політичних репресій, усіх тих, хто став жертвою більшовицького режиму

Цвіт нації, мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила “ворогами народу” було страчено.  Жертвою карателів із НКВС у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

09:00 17.05.2020

Вітаємо з Днем Європи в Україні!

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

08:26 16.05.2020