COVID-19 на Житомирщині: вже більше 50% інфікованих одужали

У Житомирській області за минулу добу (26 травня) кількість одужалих вдвічі перевищила кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. В Україні також за останні дві доби кількість тих, хто вилікувався, перевищує кількість нових інфікувань.

15:16 27.05.2020

До Дня захисту дітей проходить конкурс «Посмішка дитини – Щаслива родина – Єдина Україна»

На гадуємо, що на офіційній сторінці Горщиківської ОТГ проходить он лайн-конкурс дитячих малюнків до Дня захисту дітей «Посмішка дитини – Щаслива родина – Єдина Україна» серед дітей громади.

10:27 27.05.2020

Карантин послаблено, але не скасовано!

Просимо кожного українця максимально серйозно поставитися до вимог безпеки та особистого захисту. Адже ігнорування елементарних правил може призвести до появи нових спалахів захворювання на COVID – 19 та погіршення епідемічної ситуації в країні.

12:20 26.05.2020

Інформуємо щодо аварійної ситуації в мережі водопостачання.25.05.2020

З метою вирішення проблеми з водопостачанням будинку по вул. Садовій, 5, с. Горщик, а саме проведення ремонтних робіт на аварійній ділянці водомережі, Горщиківською сільською радою сьогодні було закулено необхідні матеріали для заміни непридатної для роботи труби мережі водопостачання, а також замовлені комплектуючі.

18:30 25.05.2020

Реконструкція футбольного поля

Розуміючи важливість розвитку спорту, підвищення рівня майстерності наших футболістів, сьогодні на території Горщиківського ліцею силами Горщиківської сільської ради було розпочато роботи з реконструкції футбольного поля.

18:00 25.05.2020

Рекомендації від Головного державного санітарного лікаря України як організувати роботу дитсадків на період крантину

До дитсадків не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.

09:45 25.05.2020