Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

Бажаю здоров’я, дорогі українці! Ми починаємо новий тиждень боротьби з поширенням коронавірусу в Україні. Наші пріоритети залишаються незмінними – це забезпечення країни всім необхідним, захист та підтримка українських медиків, допомога громадянам та бізнесу, які опинились у скрутному становищі.

10:50 28.04.2020

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !!!!!!!

Відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19", рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року, на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень, зокрема: ЗАБОРОНЕНО з 18 березня по 3 квітня на усій території нашої держави регулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському внутрішньообласному та внутрішньорайонному сполученні.

18:26 17.03.2020

Привітання до ювілейної дати

Сільський голова  Шишковский Анатолій Петрович та секретар сільської ради Гошко Галина Петрівна привітали ювілярку  Чернецьку Реню Семенівну з   90-річчям!

14:52 14.01.2020

ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ  ВИХОВАНЦЯМ  НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВИХОВАНЦЯМ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Різдво — одне з найбільш світлих християнських свят, якого діти завжди чекають з особливим нетерпінням. Сільський  голова Горщиківської сільської ради привітав солодкими подарунками вихованці недільної школи, яка діє при СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКІЙ  ЦЕРКВІ!

10:35 09.01.2019