Дата: від до Скинути

У зв’язку з карантином Україна цьогоріч утримається від проведення масових заходів з відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Таке рішення прийняте на засіданні Уряду.

09:53 09.05.2020

8 та 9 травня весь світ відзначає День памяті та примирення і День Перемоги над нацистами у Другій світовій війні

Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Для нас, нащадків і спадкоємців переможців тієї страшної війни, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

18:55 08.05.2020

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 75-ої річниці Перемоги продовжуються роботи з благоустрою

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 75-ої річниці Перемоги в селі Горщик, окрім інших місць загального користування, силами працівників сільської ради та небайдужих жителів села було прибрано територію поблизу братських могил.

21:03 07.05.2020

Сьогодні на своїй офіційній сторінці у Фейсбук голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко дав коментар щодо роботи Житомирського лабораторного центру та зустрічі з головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. Зокрема, він відзначив наступне:

15:24 07.05.2020

Коростенська районна бібліотека ім. М. Сингаївського презентувала відеоролик "Жінки і війна"

До Дня пам’яті і примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Коростенська районна бібліотека ім. М. Сингаївського презентувала відеролик "Жінки і війна: жіночі обличчя війни".

14:35 07.05.2020