Вітаємо з Днем Святої Трійці!

Горщиківська сільська рада щиро вітає усіх із благословенним святом – Днем Святої Трійці або, як називають його в народі – зеленими святами!

08:54 20.06.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Галину Гошко!

Сердечні вітання та найкращі побажання звучать сьогодні з нагоди дня народження для директора Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради Галини Петрівни Гошко.

10:18 26.05.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Наталію Груздюк!

Свій день народження сьогодні відзначає начальник відділу, головний бухгалтер відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, економічного розвитку та інвестицій Горщиківської сільської ради Наталія Леонідівна Груздюк.

14:00 24.05.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Ліну Копишинську!

Надсилаємо сердечні вітання на адресу соціальної робітниці Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради Ліни Леонідівни Копишинської, яка сьогодні відзначає свій день народження.

10:26 22.05.2021

«Мої роки – моє багатство». Сердечно вітаємо з днем народження Миколу Маліновського!

Свій ювілейний день народження – 65-річчя сьогодні відзначає надзвичайно позитивний, добрий чоловік, відповідальний працівник, водій шкільного автобуса Горщиківської територіальної громади Микола Рафалович Маліновський.

09:17 22.05.2021