Зі святом, дорогі Матері!

Дорогі жінки, любі наші матері! Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері.

08:55 09.05.2021

Привітання з Днем пам’яті та примирення і 76-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі учасники, ветерани Другої світової війни! Прийміть сердечні вітання до Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років!

08:00 08.05.2021

Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння!

Христос Воскрес! У світлий і урочистий день Великодня сердечно бажаємо всім добра, благополуччя і миру! У це світле, радісне святом хай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, ваше серце наповниться радістю, ваша віра допомагає вам долати труднощі.

20:00 01.05.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Вікторію Колодяженську!

Щирі та сердечні вітання з нагоди дня народження сьогодні лунають на адресу спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Горщиківської сільської ради Вікторії Миколаївни Колодяженської.

12:57 26.04.2021