Вітання

Сьогодні День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

Сьогодні, 14 травня, в Україні відзначається День пам'яті українців, які, ризикуючи своїм життям, стали на захист єврейських співвітчизників під час Другої світової війни. Ця подія, започаткована постановою Верховної Ради у 2021 році, співпадає з відзначенням Дня незалежності Ізраїлю.

10:55 14.05.2024

Олексій Туровський вітає жителів Горщиківської територіальної громади з Днем Європи!

День Європи - свято, що відзначається в Україні та інших країнах Європи щорічно 9 травня. Цей день є символом миру та єдності, відзначаючи завершення Другої світової війни у Європі.

08:28 09.05.2024

14 березня – День українського добровольця

Саме цього дня у 2014 році понад 500 бійців «Самооборони Майдану» розпочали підготовку на полігоні у Нових Петрівцях з тим, аби взяти участь у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України на сході держави. Справжні, мужні і відповідальні люди, які керувались простим життєвим принципом «Якщо не я…то хто?»

08:00 14.03.2024