Вітаємо з Днем української мови та писемності!

Президент України Володимир Зеленський 28 липня 2023 року підписав Указ №455/2023, відповідно до якого дата святкування Дня української писемності та мови була перенесена з 9 листопада на 27 жовтня.

12:21 27.10.2023

Шановні наші люди похилого віку, ветерани, найстарші представники громади!

1 жовтня у нашій державі відзначається Міжнародний День громадян похилого віку і День ветерана. Ми засвідчуємо глибоку повагу до вас і можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

08:20 01.10.2023

Вітання з Днем захисників і захисниць України

Сьогодні Україна відзначає одне з головних державних свят – День захисників та захисниць України, що відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці та День козацтва. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом із назвою «День захисника України». В зв’язку з реформою церковного календаря в Україні з 2023 року святкування перенесено на 1 жовтня.

08:00 01.10.2023