Вітання

Вітання голови Горщиківської територіальної громади Олексія Туровського з Днем знань

Шкільні часи – дуже весела та насичена пора, сповнена різних емоцій, як позитивних, так і негативних. Попри все, це точно незабутні безтурботні моменти, які назавжди залишаються у нашій пам'яті.

08:00 01.09.2023

12 серпня в Україні відзначається Міжнародний день молоді

Саме цей день  підкреслює виняткове значення, яке молоде покоління відіграє в нашій країні. Адже саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам  жити і творити в Україні, з тим, щоб вона займала гідне місце серед інших світових держав. Для цього у вас є бажання навчатися, працювати, ви маєте здорову амбітність та міцні знання. Ви  часто показуєте іншим приклад в тому, як найсміливіші плани та мрії завдяки добрій волі і націленості  втілюються у життя.

09:53 12.08.2023