Вітання

Гурт "Намисто" вітає Горщиківську громаду з Днем місцевого самоврядування. ВІДЕО

Гурт "Намисто" Горщиківського будинку культури щиро та сердечно вітає Горщиківську сільську раду, депутатів, членів виконкому, жителів найкращої територіальної громади України з Днем місцевого самоврядування та бажає всі миру, добра, щастя, радості, успіхів в житті та на трудовій ниві, здійснення всіх мрій, сподівань, сміливих планів, розвитку, процвітання, а головне Перемоги України у війні проти рф.

13:44 07.12.2023

Щиро вітаю волонтерів України та Горщиківської територіальної громади зі святом - Днем волонтера!

Волонтерство стало важливою ознакою сучасної української нації. Від Революції Гідності і до сьогодні волонтери творять своїми руками безліч перемог: великих і маленьких. Стають надійним тилом у захисті України та її державності. Кожен із нас бодай раз брав участь у волонтерських ініціативах чи донатив на ЗСУ, тому це свято – кожного українця.

09:00 05.12.2023

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи!

Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

08:41 21.11.2023