Уряд має забезпечити спроможність та сталий розвиток громад, — Денис Шмигаль

Після завершення першого етапу реформи децентралізації основне завдання Уряду України — це забезпечити спроможність та сталий розвиток громад. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час промови на дискусійній платформі «Реформи належного урядування в Україні». Захід відбувся 25 травня в межах підготовки до Конференції з реформ в Україні, що запланована на липень 2021 року у Вільнюсі (Литовська Республіка).

15:42 26.05.2021

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи

Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах бюджетних призначень та у порядку черговості.

15:33 26.05.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 36 522 особи

Станом на 25 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 36 522 особи (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 839 (перша доза) та 1 378 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 355 (перша доза) та 1 539 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 10 843 (перша доза) та 277 (друга доза), з яких 585 – за минулу добу 24 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

12:48 25.05.2021

Чому приватизація важлива? Роз’яснення надає Фонд державного майна України

В Україні набирає обертів приватизація державного майна. Фонд держмайна повертає довіру до процесів приватизації, оренди та корпоративного управління та надає роз’яснення, чому важлива приватизація.

08:38 25.05.2021

Проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації «Тільки не мовчи»

За даними дослідження Ради Європи кожна п’ята дитина в Європі стає жертвою сексуального насильства. За даними Національної поліції України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей. Цього року вже 70 дітей в Україні постраждали від цього злочину. Проте правоохоронні органи зазначають, що ця цифра – лише десята частина від кількості злочинів. Адже часто насильство здійснюють в сім’ї, або близькими до дитини особами. Часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

13:25 24.05.2021

"Прощавай, садочок!"

Знаменний день - перший у житті випускний відзначили нещодавно вихованці ЗДО "Сонечко" Горщиківської територіальної громади.

12:43 24.05.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 35 937 осіб

Станом на 24 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 35 937 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 816 (перша доза) та 1 252 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 355 (перша доза) та 1 323 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 10 748 (перша доза) та 152 (друга доза), з яких 10 – за минулу добу 23 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

12:32 24.05.2021